افزایش درآمد با طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

در صورتی که می خواهید کسب و کاری متفاوت داشته باشید و شعبه ای از کسب و کار محلی شما در ایران به صورت سراسری در دسترس مشتریان قرار داده باشد و همچنین مشتریان با اطمینان بیشتری بتوانند به شما اعتماد کنند، طراحی اپلیکیشن برای شما مناسب است. ساخت اپلیکیشن برای اندروید و ios امروزه بسیار رایج شده است. برای اینکه برنامه شما بتواند کارایی لازم را داشته باشد، به صورت بهینه طراحی شده باشد و تمامی امکانات مدنظر شما در آن قرار داده شود لازم است اطلاعاتی را در این زمینه کسب کرده و در صورت نیاز ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن را به شرکت های معتبری بسپارید که در این زمینه در حال فعالیت هستند. در این مقاله همچنین به بررسی ساختار یک اپلیکیشن خواهیم پرداخت و به شما خواهیم گفت که بهترین روش برای طراحی اپلیکیشن موبایل چه روش هایی می باشد.

مشاوره طراحی اپلیکیشن

برای اینکه بدانید آیا اصولا کسب و کار و یا وب سایت شما نیاز به طراحی اپلیکیشن دارد یا خیر باید با یک طراح و یا گروه طراح برنامه های موبایلی ارتباط برقرار کرده و در این زمینه از آنها مشاوره های لازم را دریافت نمایید. همچنین در صورتی که تشخیص داده شد که برای کسب و کار شما نیاز به اپلیکیشن اندروید و ios وجود دارد می توانید در مورد ساختار برنامه نیز از این گروه مشاوره دریافت نمایید. دریافت مشاوره در مورد ساختار ساخت یک اپلیکیشن اندرویدی می تواند مهمترین بخش پیش ساخت یک برنامه باشد.

این که شما اساسا بدانید اپلیکیشن برای شما چه کارهایی باید انجام دهد و این کار ها باید به چه شکل انجام داده شود. همچنین وجود نیاز به دسترسی به اینترنت تقریبا در تمامی اپلیکیشن ها وجود داشته و از همین رو در این مرحله باید انتخاب کنید که به چه شکل نیاز به وجود اینترنت در اپلیکیشن شما وجود دارد. ساخت اپلیکیشن تنها مختص کسب و کارها نبوده و می تواند یکی از نیازهای کسانی باشد که می خواهند ایده های خود را عملی کنند و در این زمینه می توانند با مشاورانی که در زمینه طراحی اپلیکیشن کار می کنند مشاوره نمایند.

مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندرویدی یکی از کارهای تخصصی است که متاسفانه در سال های اخیر بسیاری به اهمیت یک برنامه خوب اندرویدی پی نبرده و به همین دلیل از افراد بی تجربه یا کم تجربه در این زمینه کمک می گیرند. در صورتی که می خواهید در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل اقدامی انجام دهید یا برنامه ای تجاری را برنامه نویسی کنید نیاز دارید که در این زمینه با کسانی مشورت کنید که دارای تجربه کافی بوده و نمونه کارهای ارائه شده اقدام به ثبت سفارش طراحی برنامه اندرویدی نمایید.

برنامه های اندروید معمولا با استفاده از کد های ترکیبی XML و جاوا نوشته می شوند و در بخش وب سرور نیز نیاز به برنامه نویس PHP و SQL نیاز می شود که برای اجرای همه این بخش ها به بهترین نحو نیاز به برنامه نویس های حرفه ای است. البته بسیاری از شرکت ها از JSON برای برنامه نویسی استفاده می کنند که این روش برای برنامه نویسی تمامی پلتفرم ها است. وجود ساختار، جاذبه و استفاده مناسب از اشیاء مورد نیاز در یک برنامه از مهمترین بخش های برنامه نویسی اندروید به شمار می روند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن ios

امروزه یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل های در دست مردم را می توان ios دانست که برای طراحی برنامه های ios نیز می توانید از شرکت های طراحی برنامه نویسی استفاده نمایید. این کار به شما امکان می دهد تا بتوانید بهترین برنامه را داشته و در صورت لزوم بر روی مارکت های مورد نظر خود ثبت نمایید. طراحی اپلیکیشن ios نیز با استفاده از دانش ها و مهارت های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل برای اینکه بتوانید یک برنامه با کیفیت بالا داشته باشید نیاز به تیم با مهارتی دارید که در این زمینه اطلاعات کافی را داشته باشند و بتوانند به شما کمک کنند.

طراحی برنامه های ios به همراه اندروید به صورت همزمان نیز امروزه بسیار رایج شده است و در صورتی که شما برنامه ای برای هر دو پلتفرم اندروید و ios نیاز داشته باشید می توانید از شرکت های ارائه دهنده خدمات برنامه نویسی و طراحی برنامه استفاده نمایید. برنامه نویسی یک برنامه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کسی که این کار را انجام می دهد باید تا حد امکان برنامه ای کم حجم با کمترین میزان باگ را تولید نماید که بیشترین بازده را داشته باشد.

 Mobile app design

طراحی برنامه حرفه ای

در صورتی که می خواهید برای کسب و کار خود برنامه ای خاص داشته باشید باید از طراح برنامه حرفه ای استفاده نمایید و برای این کار می توانید از شرکت های برنامه نویسی استفاده کنید که در این زمینه فعالیت میکنند. برای مثال بسیاری از برنامه های برنامه نویسی بسیاری از اشیاء را با کارایی مختلف ولی ظاهرا یکسان در اختیار برنامه نویس ارائه می دهند که باید به صورت حرفه ای و هر کدام در جای مخصوص مورد استفاده قرار گیرند تا برنامه حتی الامکان حجم کمتری داشته باشد.

تبلیغ اپلیکیشن موبایل

مقاله زیر را حتما بخوانید:

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.