مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ

برندینگ چیست؟

برندینگ استفاده از فرصت، استعداد ها و توانایی ها برای بیان صریح این مطلب است که چرا افراد در میان انبوه برندهای موجود در بازار باید یک برند را انتخاب نمایند؟! سپنتا بر آن معتقد است که چگونگی درک اولیه و دریافت یک برند توسط مخاطب (مصرف کننده) فارغ از محصول و نوع خدمت تاثیر بسیار بالای در مطرح شدن و موفقیت برند دارد.

استراتژی سپنتا در برندینگ از سه عنصر جهت دهی، اطمینان و ایجاد وابستگی تشکیل میشود که طی آن درجهت دهی به مصرف کنندگان کمک میکند تا از بین گزینه های بیشمار، گزینه در دسترس را انتخاب نمایند و پس از ایجاد اطمینان شکل گرفته توسط القا کیفیت حقیقی محصول یا خدمت، مشتریان و مصرف کنندگان را با استفاده از شکل گیری تداعی های مشخص به برند وابسته کند.


تدوین استراتژی برند

در سپنتا تیمی از افراد مجرب وظیفه تدوین استراتژی را برعهده دارند.در نتیجه این طرح تدوین شده نتیجه گفتگوی و جلسات گسترده میان مدیر اجرایی، کارشناسان بازاریابی آنلاین و تبلیغات و همچنین کارشناسان روابط عمومی میباشد. به عقیده سپنتا استراتژی موثر برند ایده ای مرکز خلق میکند. ایده ای که همه رفتار ها، اعمال و ارتباطات پیرامون آن شکل میگیرد.استراتژی برند چشم انداز را میسازد هم راستای استراتژی کسب و کار است و در نهایت استراتژی برند موضع گیری، وجه تمایز، مزیت رقابتی و یک ارزش منحصر به فرد را تعیین میکند.


 هنگامی که یکی از شرایط زیر را در کسب و کار خود حس کردید آن زمان برندینگ به میان میآید:

شرکت جدید، محصول جدید

تغییر نام یا حوزه کاری شرکت

حیات دهی دوباره به برند و هویت آن

نوآوری و پیاده سازی ایده های نو

هم اکنون مشاوره برندینگ بگیرید

مشاوران برند سازی مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android