بهینه سازی سایت در گوگل – سئو


سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد. امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.

در این صفحه بخش های زیر را مشاهده خواهید کرد:

اهمیت سئو و بهینه سازی موتورهای جست و جو

چرا بازاریابی موتور های جستجو توسط بهینه سازی موتورهای جستجوسئو امری ضروری در بهبود کسب و کارها در فضای آنلاین می باشد ؟

تقریبا 93% ترافیک دریافتی سایت ها از طریق جستجو در گوگل می باشد .

ورودی هر سایت از طریق جستجوی گوگل تقریبا دو برابر ورودی ها از طریق شبکه های اجتماعی می باشد.

75% کاربران فضای مجازی به مطالب و سایت های موجود در صفحه اول گوگل بسنده کرده و هرگز به صفحات بعد مراجعه نمیکنند.

میزان کیفی و کمی دستیابی موثر به هدف از سمت کاربران در بستر سایت با شبکه های دیجیتال دیگر قابل قیاس نیست.

سئو - جلب رضایت کاربر

سئو – جلب رضایت کاربر

به طور خلاصه سپنتا بر این باور است که سئو و بهینه سازی وب سایت در نهایت جلب رضایت کامل بازدید کننده از صفحه وب سایت میباشد. تمامی الگوریتم های گوگل نیز بر این اصل شکل میگیرد. با در نظر گرفتن این مهم و قرار دادن این اصل به عنوان هدف در تمامی فعالیت های بهینه سازی و سئو، سپنتا توانسته با ثبات و دوام رتبه های کلمات کلیدی مشتریان خود را بهبود و ارتقا بخشد.

بهینه سازی وب سایت - سئو

راهکارهای بهینه سازی و سئو

 • ایجاد محتوای مناسب – کاربردی- منحصر به فرد – تخصصی و رعایت تمامی اصول تولید محتوا
 • بهره گیری از انواع رسانه (ویدئو – پادکست – موشن گرافی – تصاویر و …)
 • رعایت اصول ساختار بندی محتوا از لحاظ نگارش و گرافیکی
 • رعایت تمامی اصول تکنیکال سئو
 • اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی و بلاگ ها
 • پیاده سازی A-B تست و بررسی آمار ابزارهای آنالیز کننده


مشاوره بهینه سازی وب سایت

چه زمانی به سئو نیاز داریم؟

از زمان شروع فعالیت های اقتصادی شما نیاز به مشاور سئو دارید .در زمان راه اندازی و استارت طراحی سایت، مشاوره سئو در انتخاب اسم خاص که مناسب و مرتبط با نوع فعالیت ، نام دامنه ، انتخاب شرکت ارائه دهنده هاست و امکانات مورد نیاز سایت و … میتواند کمک کند.
همین مشاور برای یک سایت در حال کار میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع پروژه وب سایت خود، مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در سایت شما ایجاد شود.هدف شما از بهینه سازی وب سایت چیست؟

آیا هدف نهایی شما فقط نشستن در صدر نتایج موتورهای جستجو است؟ آیا مخاطبینی از این درگاه به سایت شما وارد میشوند و یا در نهایت مشتری شما خواهند بود؟
هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است، ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه ای چند برابر می گردد.


مشاور تخصصی سئو را از ما بخواهید

شرکت وب گستر سپنتا با تیم تخصصی و خبره خود با استفاده از جدیدترین روش ها، سایت شما را برای امکان‌سنجی شرایط موجود و شرایط رقبا مورد آنالیزقرار می‌دهد و براساس نتایج حاصل از آنالیز رقبا و بازار هدف، پیشنهادهای عملی و چشم اندازی از آینده قابل دسترسی در سئو و بهینه سازی سایت شما ارائه می کند. بررسی‌های انجام شده و مشاوره ارائه شده در زمینه‌ی سئو در فاز نخست به صورت رایگان و شامل تعیین ابعاد کار، پیشنهادهای فنی عمومی و برآورد زمان و هزینه‌ی اجرا خواهد بود. تحلیل کامل‌تر و ارائه‌ی پیشنهادهای فنی و دقیق‌تر مستلزم بررسی بیشتر و ارائه‌ی دسترسی‌های لازم خواهد بود.طرح، برنامه و مشاوره سئو

برای کسب موفقیت و دستیابی به رتبه های بالای سئو در سرچ گوگل ، فعالیت، تلاش مستمر ، بهینه سازی فنی و سئو سایت بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد .اگر نیروهای لازم برای انجام این فرآیندها را در اختیار دارید، و می‌خواهید نقاط ضعف و قوت خود را در دستیابی به اهداف سئو ارزیابی کنید و همچنین می‌خواهید برنامه‌ای مدون برای انجام فعالیت‌های سئو در اختیار داشته باشید، سپنتا به صورت منظم وضعیت سئو سایت شما را بررسی خواهد کرد و فعالیت‌های لازم را در قالب طرح‌های فنی و برنامه‌های قابل اجرا به شما ارائه خواهد کرد.

روند پیاده سازی

روند ۰ تا ۱۰۰ از تحلیل تا پشتیبانی سئو را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

کسب اطلاعات اولیه برای شروع پروژه سئو

1- کسب اطلاعات

تماس و مشاوره اولیه از طریق راه های ارتباطی تلگرام – تلفن – ایمیل و  از زمینه و نحوه فعالیت کسب و کار

2- تحلیل و بررسی

فعالیت برای امکان سنجی خدمات سئو، تحلیل رقبا، تحلیل بازار مصرف و درخواست،
 تحلیل داده ها برای شروع پروژه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 
ارائه پروپوزال برای شروع پروژه سئو

3- ارائه پروپوزال سئو و دیجیتال مارکتینگ

به همراه مدت زمان و میزان هزینه شامل فهرست کلمات پیشنهادی درجه اول و دوم و سوم به همراه پیشنهادات دیگر شامل تبلیغات آنلاین، مدیریت شبکه های اجتماعی و …
 

4- عقد قرارداد و شروع پروژه.

قرارداد های سئو بسته به میزان رقابت در کلمات درخواست شده، در مدت زمان بین ۳ تا ۲۴ ماهه منعقد میگردد. در پایان هرماه گزارش های فنی و مدیریتی با ذکر منابع و دسترسی های استعلام و مقایسه با ماه های قبل ارائه میگردد. پرداخت ها نیز به صورت ماهیانه و پس از ارائه گزارش و جلب رضایت کارفرما دریافت میگردد.
عقد قرارداد پروژه سئو
اتمام قرارداد پروژه سئو

5- اتمام قرارداد سئو و بهینه سازی

اتمام قرارداد و انجام تمامی تعهدات مفاد قرارداد و ثبات رتبه به دست آمده به مدت زمان یک ماه.
 

6- آغاز دوره پشتیبانی

آغاز دوره پشتیبانی به درخواست مشتری . در صورت تمایل کارفرما قرارداد دوره پشتیبانی برای حفظ رتبه های به دست آمده طی زمان قرارداد منعقد میگردد که غالبا هزینه آن به نسبت قرارداد قبل به مراتب پایین تر خواهد بود.
پشتیبانی پروژه سئو
 

سئو را با خیال آسوده از سپنتا بخواهید

فقط کافیست شماره تماس خود را وارد نمایید. باقی کارها با ما …

phone_android

ادوردز
آشنایی با تبلیغات گوگل گوگل ادوردز یکی از سرویس های پر طرفدار ارائه شده توسط شرکت گوگل است که به شما اجازه ... ادامه مطلب
بک لینک - لینک برگشتی
یکی از روش هایی که برای ساختن و گرفتن بک لینک به کار گرفته می شود خرید بک لینک می باشد برای گرفتن بک لینک ... ادامه مطلب

به اشتراک بگذارید :