بهینه سازی سایت در گوگل – سئو

سئو

در این صفحه بخش های زیر را مشاهده خواهید کرد:

سئو چیست؟

سئو- Search Engine Optimization که به اختصار SEO گفته می شود بهینه سازی رتبه های وب سایت در نتایج موتور های جست و جو است. بسیاری از کسب و کار ها با ورود تکنولوژی و ترویج فرهنگ خرید اینترنتی به دنبال ایجاد جایگاه های بالاتر در نتایج جست و جو هستند تا بتوانند سهم بازار بیشتری را نصیب خود کنند.

اهمیت بهینه سازی موتورهای جست و جو

چرا کسب رتبه و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جو امری ضروری است؟

تقریبا 93% ترافیک دریافتی سایت ها از طریق جستجو در گوگل است .

ورودی هر سایت از طریق جستجوی گوگل تقریبا دو برابر ورودی ها از طریق شبکه های اجتماعی است.

75% کاربران فضای مجازی به مطالب و سایت های موجود در صفحه اول گوگل بسنده کرده و هرگز به صفحات بعد مراجعه نمیکنند.

میزان کیفی و کمی دستیابی موثر به هدف از سمت کاربران در بستر سایت با شبکه های دیجیتال دیگر قابل قیاس نیست.

اعتماد کاربران به خرید اینترنتی از طریق وب سایت بیشتر از خرید از شبکه های اجتماعی است.


سئو چیست

چه زمانی به سئو نیاز داریم؟

از زمان شروع فعالیت های اقتصادی در فضای اینترنتی شما نیاز به مشاور سئو دارید .در زمان راه اندازی وطراحی سایت، مشاوره سئو در انتخاب اسم خاص که مناسب و مرتبط با نوع فعالیت ، انتخاب نام دامنه ، انتخاب شرکت ارائه دهنده هاست و امکانات مورد نیاز سایت و … میتواند به شما کمک کند.
همین مشاور برای یک سایت در حال کار میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع پروژه وب سایت خود، مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در سایت شما ایجاد شود.


هدف شما از بهینه سازی وب سایت چیست؟

آیا هدف نهایی شما فقط نشستن در صدر نتایج موتورهای جستجو است؟ آیا مخاطبینی از این درگاه به سایت شما وارد میشوند و یا در نهایت مشتری شما خواهند بود؟
هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است، ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهینه سازی نرخ تبدیل می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه ای چند برابر می گردد.

بهینه سازی سایت

مشاور تخصصی سئو را از ما بخواهید

شرکت وب گستر سپنتا با تیم تخصصی و خبره خود با استفاده از جدیدترین روش ها، سایت شما را برای امکان‌سنجی شرایط موجود و شرایط رقبا مورد آنالیز قرار می‌دهد و براساس نتایج حاصل از آنالیز رقبا و بازار هدف، پیشنهادهای عملی و چشم اندازی از آینده قابل دسترسی در بهینه سازی سایت شما ارائه می کند. بررسی‌های انجام شده و مشاوره ارائه شده در زمینه‌ی بهینه سازی سایت در فاز نخست به صورت رایگان و شامل تعیین ابعاد کار، پیشنهادهای فنی عمومی و برآورد زمان و هزینه‌ی اجرا خواهد بود. تحلیل کامل‌تر و ارائه‌ی پیشنهادهای فنی و دقیق‌تر مستلزم بررسی بیشتر و ارائه‌ی دسترسی‌های لازم خواهد بود.

چرا سئو وب سایت خود را به سپنتا بسپاریم؟

 جلب رضایت کاربر

سپنتا، شرکت سئو حرفه ای

به طور خلاصه بهینه سازی وب سایت در نهایت جلب رضایت بازدید کننده از صفحات وب سایت است. تمامی الگوریتم های گوگل نیز بر این اصل شکل میگیرد. با در نظر گرفتن این مهم و قرار دادن این اصل به عنوان هدف در تمامی فعالیت های بهینه سازی سایت، سپنتا توانسته با ثبات و دوام رتبه های کلمات کلیدی مشتریان خود را بهبود و ارتقا بخشد.

بهینه سازی وی سایت

راهکارهای بهینه سازی و سئو سپنتا

 • ایجاد محتوای مناسب – کاربردی- منحصر به فرد – تخصصی و رعایت تمامی اصول تولید محتوا
 • بهره گیری از انواع رسانه (ویدئو – پادکست – موشن گرافی – تصاویر و …)
 • رعایت اصول ساختار بندی محتوا از لحاظ نگارش و گرافیکی
 • رعایت تمامی اصول تکنیکال سئو
 • اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی و بلاگ ها
 • پیاده سازی A-B تست و بررسی آمار ابزارهای آنالیز کننده

طرح، برنامه و مشاوره سئو

برای کسب موفقیت و دستیابی به رتبه های بالای سایت در سرچ گوگل ، فعالیت، تلاش مستمر ، بهینه سازی فنی و سئو سایت بسیار مهم و تاثیر گذاراست .اگر نیروهای لازم برای انجام این فرآیندها را در اختیار دارید، و می‌خواهید نقاط ضعف و قوت خود را در دستیابی به اهداف سئو ارزیابی کنید و همچنین می‌خواهید برنامه‌ای مدون برای انجام فعالیت‌های سئو در اختیار داشته باشید، سپنتا به صورت منظم وضعیت سئو سایت شما را بررسی خواهد کرد و فعالیت‌های لازم را در قالب طرح‌های فنی و برنامه‌های قابل اجرا به شما ارائه خواهد کرد.

مشاوره سئو

روند پیاده سازی

روند ۰ تا ۱۰۰ از تحلیل تا پشتیبانی سئو را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

سئو

۱- کسب اطلاعات

تماس و مشاوره اولیه از طریق راه های ارتباطی تلگرام – تلفن – ایمیل و  از زمینه و نحوه فعالیت کسب و کار

۲- تحلیل و بررسی

فعالیت برای امکان سنجی خدمات سئو، تحلیل رقبا، تحلیل بازار مصرف و درخواست،
 تحلیل داده ها برای شروع پروژه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 
ارائه پروپوزال برای شروع پروژه سئو

۳- ارائه پروپوزال سئو و دیجیتال مارکتینگ

به همراه مدت زمان و میزان هزینه شامل فهرست کلمات پیشنهادی درجه اول و دوم و سوم به همراه پیشنهادات دیگر شامل تبلیغات آنلاین، مدیریت شبکه های اجتماعی و …
 

۴- عقد قرارداد و شروع پروژه.

قرارداد های سئو بسته به میزان رقابت در کلمات درخواست شده، در مدت زمان بین ۳ تا ۲۴ ماهه منعقد میگردد. در پایان هرماه گزارش های فنی و مدیریتی با ذکر منابع و دسترسی های استعلام و مقایسه با ماه های قبل ارائه میگردد. پرداخت ها نیز به صورت ماهیانه و پس از ارائه گزارش و جلب رضایت کارفرما دریافت میگردد.
سئو
اتمام قرارداد پروژه سئو

۵- اتمام قرارداد سئو و بهینه سازی

اتمام قرارداد و انجام تمامی تعهدات مفاد قرارداد و ثبات رتبه به دست آمده به مدت زمان یک ماه.
 

۶- آغاز دوره پشتیبانی

آغاز دوره پشتیبانی به درخواست مشتری . در صورت تمایل کارفرما قرارداد دوره پشتیبانی برای حفظ رتبه های به دست آمده طی زمان قرارداد منعقد میگردد که غالبا هزینه آن به نسبت قرارداد قبل به مراتب پایین تر خواهد بود.
پشتیبانی پروژه سئو
 

سوالات رایج سئو:

1/ سئو چیست

سئو یا SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است که مجموعه ای از تکنیک هایی است که با انجام صحیح آن‌ها می‌توانید رتبه های بالاتری در نتایج جست و جوی گوگل داشته باشید

2/ قیمت سئو چگونه تعیین می شود؟

سئو یک محصول نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه خدمتی است تخصصی که قیمت آن بر اساس رقابت و میزان سختی کلمات کلیدی کسب و کار مشخص می شود.

3/ برای رسیدن به صفحه اول گوگل چه مقدار زمان لازم است؟

زمان لازم برای رسیدن به صفحه اول نتایج گوگل بر روی یک کلمه کلیدی مشخص موضوعی است که ارتباط مستقیم با سختی کلمه کلیدی و میزان رقابت در آن دارد. بعضی از کلمات طی 3 ماه و برخی دیگر ممکن است طی یک سال به صفحه اول نتایج گوگل برسند.

سئو را با خیال آسوده از سپنتا بخواهید

فقط کافیست شماره تماس خود را وارد نمایید. باقی کارها با ما …

phone_android

نمونه کارهای بهینه سازی سایت – سئو


گوگل ادوردز یکی از سرویس های پر طرفدار ارائه شده توسط شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه ... ادامه مطلب
معرفی بک لینکیکی از روش هایی که برای ساختن و گرفتن بک لینک به کار گرفته می شود خرید آن می باشد برای گرفتن بک ... ادامه مطلب

دیدگاه‌ها
 1. رها گفت :

  سلام خسته نباشید. اگر بعد از به پایان رسیدن مدت زمان سئو نخوایم پروژه نگهداری استارت بزنیم ایا همه اون فعالیت ها قبلی بی ارزش میشن و سایت با کاهش رتبه مواجه میشه؟

  3 خرداد 1400 - 5:27 ق.ظ
 2. مدیر سایت گفت :

  سلام دوست عزیز
  در مدت زمان کوتاه رتبه ها افت شدید نخواهند داشت، ولی سئو مسئله ای رقابتی است و اینکه شما فعالیت های سئو خود را متوقف کردید به این منزله نیست که رقبا هم دست از فعالیت برداشته اند. بنابراین اگر میخواهید در رقابت پیروز باشید به شما توصیه میکنبم که به صورت مستمر روی وب سایت فعالیت های سئو انجام دهید.

  4 خرداد 1400 - 6:52 ق.ظ
 3. کاوه گفت :

  چرا هزینه های سئو شما با رقبا انقدر تفاوت قیمت داره؟ من خیلی دوست داشتم با شما همکاری کنم اما خب بخاطر این تفاوت قیمت نتونستم تصمیم گیری کنم

  5 خرداد 1400 - 10:26 ق.ظ
 4. مدیر سایت گفت :

  سلام دوست عزیز
  تیم ما با اصولی ترین و به روزترین متد ها سایت شما را سئو میکند و اینکه کیفیت همیشه سرلوحه ی کار ما هست. بنابراین اگر قیاسی بین قیمت و کیفیت باشه این قیمت قابل توجیه هست و در واقع سرمایه گذاری از جانب مجموعه ی شما است که قطعا بازگشت سرمایه ی سریعی خواهد داشت.
  هزینه ی سئوی سالیانه در هر ماه سرشکن می شود و این رقم پس از ارسال گزارش فعالیت ها دریافت می شود.

  11 خرداد 1400 - 6:10 ق.ظ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.