طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت طرح اندیشان پویا

طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت طرح اندیشان پویا

شرکت طرح اندیشان پویا، فعال در حوزه ی ارائه ی راهکارهای نرم افزاری به سازمان های کوچک و بزرگ است که سابقه ای درخشان در این حوزه دارد. این مجموعه در راستای بهبود فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود اقدام به باز طراحی وب سایت کرد. هدف از این کار،بهبود رابط کاربری و برخورداری از محتوای پویا به همراه زیرساختی بهینه برای موتور های جست و جو(گوگل) بود. تیم دیجیتال مارکتینگ سپنتا در کنار این مجموعه مشاوره های لازم جهت بازطراحی و بهینه سازی وب سایت (سئو) را انجام داد و پس از نهایی شدن اقدام به اجرای فعالیت های مشخص شده کرد که در ادامه می توانید فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف را دنبال کنید:

اقدامات مربوط به طراحی سایت طرح اندیشان پویا

1/ انتقال و اجرای مجدد سایت از بستر HTML به WordPress

با توجه به نیاز کارفرما جهت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، در قدم اول میبایست بستر سایت از حالت استاتیک به داینامیک و از HTML به بستری مانند WordPress تغییر می کرد تا بتوان از امکانات و ابزارهای مرتبط با سئو سایت بهترین بهره را برد.

بهینه سازی سایت طرح اندیشان پویا

2/ اجرای ساختار و ظاهر متفاوت در صفحات داخلی

با توجه به درخواست کارفرما برای اجرای ظاهری متفاوت در صفحات داخلی، تقریبا هر بخش و ماژول مستقل دارای ساختار نمایشی مختص خود در سایت است. ایجاد تنوع در گرافیک سایت و آنچه که کاربر در سایت مشاهده می کند نه تنها بر زیبایی بصری سایت می افزاید بلکه در افزایش زمان حضور مخاطب در سایت نیز موثر خواهد بود.

3/ رابط کاربری و تکنولوژی های استفاده شده

در طراحی وب سایت از بوتسترپ Bootstrap4 با بهره گیری از بستر SASS استفاده گردیده است. نکته قابل بیان در استفاده از این موارد به اختصاصی سازی هرکدام از آنها جهت جلوگیری از بارگذاری امکانات غیر لازم میباشد. به عنوان مثال در مورد Bootstrap از میان بیش از ۳۰ کامپوننت تنها بر حسب نیاز از ۶ تای آن استفاده گردیده است. متاسفانه استفاده اختصاصی از کتابخانه ها در طراحی سایت ها حتی توسط حرفه ای ها رعایت نمیگردد و همین امر سبب میگردد تا وب سایت عملکرد بهینه نداشته باشد.

زمان طراحی وب سایت

دو هفته

مشخصات بستر

 • وردپرس
 • اجرای مجدد تم از بستر HTML
 • Material Design
 • Bootstrap4
 • Sass

امکانات

 • ماژول Post Popular
 • طراحی و اجرای Carousel Slider اختصاصی

طرح اندیشان پویا


اقدامات مربوط به بهینه سازی سایت طرح اندیشان پویا

گام اول : بررسی کلمات کلیدی بر اساس بازار هدف و ارائه ی پیشنهادات

اولین گام در اجرای فعالیت های بهینه سازی سایت طرح اندیشان پویا انتخاب صحیح کلمات کلیدی است. تیم سپنتا با در اختیار داشتن ابزار های لازم و داشتن تیمی متخصص در ابتدا با ادغام کلمات کلیدی پیشنهادی از طرف کارفرما و همچنین کلمات کلیدی که به کمک تحلیل ترند ها و کارایی کلمات انجام شد کلیه ی کلمات کلیدی این حوزه را که میتوانست منجر به افزایش ورودی شود را شناسایی کرد و سپس با در نظر گرفت فیلتر های لازم در نهایت 50 کلمه ی کلیدی از میان آنها انتخاب شد.

گام دوم: بهینه سازی ساختار وب سایت از نظر فنی

یکی از مراحل مهم در بحث سئو وب سایت ایجاد زیر ساخت بهینه است. با توجه به این که بخش طراحی سایت طرح اندیشان پویا توسط تیم طراحی سایت سپنتا انجام شد تمامی این موارد در بخش طراحی سایت لحاظ گردید و عملا با توجه به داشتن زیرساختی مناسب به سراغ مراحل بعد رفتیم

گام سوم: تعیین استراتژی سئو و فعالیت های مرتبط با آن

فعالیت های اجرا شده در این بخش به دو دسته ی فعالت های on page و off page تقسیم می شود که شامل موارد زیر است:

 • ساخت لندینگ های مورد نیاز در قالب شاخه و نوع محصولات
 • بارگزاری محتوا و بهینه سازی آن
 • آنالیز سفر مشتری در سایت و ایجاد لینک های داخلی در راستای بهبود تجربه ی کاربری
 • رپورتاژ آگهی در سایت های خبری معتبر
 • ساخت شبکه های اجتماعی و انتشار پست در آنها
 • ایجاد بک لینک در سایت هایی با قدرت بالا

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراحی سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

نمونه کارهای مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.