ایجاد بک لینک

بک لینک - لینک برگشتی

معرفی بک لینک

یکی از روش هایی که برای ساختن و گرفتن بک لینک به کار گرفته می شود خرید آن می باشد . برای گرفتن بک لینک باید هزینه بالایی انجام دهید علاوه بر آن خطر جریمه شدن و گرفتن پوینت منفی از گوگل را افزایش می دهد بهترین روش استفاده از روش های ساخت بک لینک می باشد
سایت های بسیار زیادی وجود دارند که پیج اتوریتی بالایی دارند که مناسب درج پست مهمان می باشند و گرفتن بک لینک در موضوعات مختلف و تخصصی را فراهم می آورند

بهترین روش های لینک بیلدینگ

این تکنیک برای سایت های تخصصی کارایی زیادی دارد. هنگامی که برای تحقیقات خود در وب متوجه می شوید که سایتی به یکی از رقبای شما که دیگر در آن زمینه کار نمی کند لینک داده است و در حقیقت لینک آنها به منبع، یک لینک شکسته است که کاربر را به سایت مقصد نمی رساند. به راحتی با یک تماس دوستانه با صاحب سایت می توانید درخواست جایگزین کردن بک لینک با یک بک لینک مفید دیگر را بدهید. این لینک مفید جایگزین ، لینک سایت خودتان است. که براحتی می توانید مالک سایت را قانع کنید که لینک شکسته در سایتش را با لینک سایت شما جایگزین کند. این روش رایگان و بسیار راحت است.


با مطالعه سایت هایی که در زمینه کاری شما مطلب درج می کنند برای مطالب آنها یک اینفوگرافی طراحی کنید که به سایت شما لینک می دهد. قراردادن عباراتی مانند: توضیح بیشتر درباره نحوه افزایش رتبه سایت، در عکس های اینفوگرافیک می تواند کاربر را به کلیک کردن تشویق کند.

بک-لینک-گرفتن-از-اینفوگرافیک-ها

پست های مهمان

اصولا پست مهمان ایرادی ندارد. اگر پست های دریافتی براستی با کیفیت باشند. دادن یک لینک ارزش یک مقاله با کیفیت را دارد. به یاد داشته باشید که لینک های موجود در پست مهمان نمی توانند بصورت Nofollow باشند.

ردگیری رقبا

سایت های رقیای خود را بررسی نمایید  و سایت هایی که آنها برای درج لینک انتخاب می کنند را رصد کنید. در صورتی که سایت ها دارای محتوایی مرتبط با سایت شما بودند به آنها درخواست ارسال لینک و یا پست مهمان بدهید.


تبلیغ محتوای خود در شبکه های اجتماعی

تبلیغ محتوای خود در شبکه های اجتماعی

وقتی که یک سایت تازه تاسیس باشد. برای بدست آوردن مشتری برای محتوای تولید شده در آن می توانید براحتی در شبکه های اجتماعی خودتان برای سایت تبلیغ کنید. می توانید از دوستان و همکارانتان بخواهید که نظرات مثبتی درباره کالا ها و خدمات سایت در شبکه های اجتماعی بنویسند.


اگر بگوییم بیشتر سئو کاران از یاد می برند که می توانند لینک های مفیدی از سایت خودشان به خودشان بدهند، چندان اغراق نکرده ایم. یکی از بهترین راه ها برای افزایش تعامل کاربران با مقالات سایت دادن لینک داخلی است. اگر لینک های داخلی، با هدف طراحی شوند و مخاطب را به مطالب مرتبط منتقل کنند، بسیار تجربه کاربری مثتبی ایجاد می کنند.

یافتن سایت های رقیب منقضی شده

سایت های زیادی هستند که فعالیت خود را متوقف می کنند. میتوان براحتی با خریدن دامنه هایی که دیگر فعال نیستند از رتبه آن سایت برای گرفتن بک لینک استفاده کرد. حالا اگر ما این دامنه را بخریم هزاران کاربر این سایت اشتباها وارد سایت ما می شوند. و این سایت می تواند محتوای سایت اصلی ما را تبلیغ کند.

هم اکنون مشاوره بک لینک بگیرید

مشاوران سئو سپنتا مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

بیشتر بخوانید

گوگل ادوردز یکی از سرویس های پر طرفدار ارائه شده توسط شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه ... ادامه مطلب