طراحی سایت شرکت لتکا آبی کیش

طراحی سایت شرکت لتکا آبی کیش

لتکا آبی کیش، شرکتی فعال در زمینه ی حمل و نقل بین المللی بار است که برای تقویت فعالیت های دیجیتال کسب و کار خود، راه اندازی وب سایت و بهینه سازی آن در موتور های جست و جو را در لیست اقدامات لازم برای کسب سهم بازار بیشتر قرارداد. تیم دیجیتال مارکتینگ سپنتا به عنوان مشاور و مجری فعالیت های دیجیتال مارکتینگ در کنار شرکت لتکا آبی کیش اقدام به طراحی وب سایت، مشاوره و برخی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ از جمله بهینه سازی موتور های جست و جو کرد که در ادامه به بررسی روند پیاده سازی و پیشرفت این فعالیت ها میپردازیم:


اقدامات مربوط به طراحی سایت لتکا آبی کیش

گام اول : طراحی اختصاصی نمایه

ساختار کلی صفحات و جایگیری ویجت ها و کال اکشن های وب سایت بر اساس پیشنهادات کارفرما و مشاوره سپنتا بر اساس تجربه کاربری و هدف کسب و کار تدوین و اجرایی گردید. اجرای این نمایه همانند تمامی سایت های طراحی شده به دست سپنتا نیز به صورت کاملا اختصاصی و بدون استفاده از قالب های آماده ورد پرس صورت گرفته است. یکی از بخش های شاخص این وب سایت امکان راحت برقراری انواع تماس در هر کجای سایت در دیوایس ها مختلف (دسکتاپ – موبایل) است.


گام دوم: اجرای اتوماسیون ارتباط با مشتریان توسط وب سرویس

ارائه راهکار ارتباط بین کاربران سایت و سیستم های ارتباط با مشتریان (CRM) شرکت ها میتواند باعث ایجاد فرصت ها و سرنخ های جدید فروش باشد. این بستر در سایت لتکا در قالب چت، فرم های ارتباط، فرم های تماس سریع (کال اکشن) و بستر سفارش گیری اجرا گردیده است.


گام سوم: رابط کاربری و تکنولوژی های استفاده شده

در طراحی این وب سایت از بوتسترپ Bootstrap4 با بهره گیری از بستر SASS استفاده گردیده است. نکته قابل بیان در استفاده از این موارد به اختصاصی سازی هرکدام از آنها جهت جلوگیری از بارگذاری امکانات غیر لازم میباشد. به عنوان مثال در مورد Bootstrap از میان بیش از ۳۰ کامپوننت تنها بر حسب نیاز از ۶ تای آن استفاده گردیده است. متاسفانه استفاده اختصاصی از کتابخانه ها در طراحی سایت ها حتی توسط حرفه ای ها رعایت نمیگردد و همین امر سبب میگردد تا وب سایت عملکرد بهینه نداشته باشد.


زمان طراحی وب سایت

دو هفته

مشخصات بستر

 • وردپرس
 • تم اختصاصی
 • وب سرویس های اتصال به سی آر ام
 • Material Design
 • Bootstrap4
 • Sass

امکانات

 • تمامی امکانات رایج
 • دریافت مشاوره سریع
 • خبرنامه
 • چت ZenDesk

لتکا آبی کیش


اقدامات مربوط به بهینه سازی وب سایت

گام اول : بررسی کلمات کلیدی بر اساس بازار هدف و ارائه ی پیشنهادات

انتخاب کلمات کلیدی ترند شده و مناسب با کسب و کار یکی از گام های اساسی برای موفقیت در فضای اینترنت است. تعدادی از کلمات کلیدی با توجه درخواست کارفرما انتخاب و بررسی شد که در نهایت به کمک آنالیز کلمات کلیدی با ابزار های روز، تحلیل میزان بازخورد و تاثیر در افزایش بازدید، تحلیل رقبا و نزدیکی کلمه ی کلیدی به بازار هدف، 20 کلمه از بین آن ها انتخاب شد.

گام دوم: بررسی زیر ساخت و رفع ایرادات فنی

یکی از گام های اساسی در روند بهینه سازی وب سایت در موتور های جست و جو، برطرف کردن ایرادات فنی وب سایت است. وب سایت لتکا آبی کیش، از ابتدا توسط تیم طراح سایت سپنتا بر مبنای استاندارد های بهینه سازی پیاده سازی شد و در واقع این گام از روند بهینه سازی در مرحله ی طراحی وب سایت لحاظ شد.

گام سوم : اجرای استراتژی های لازم جهت رتبه گیری وب سایت در گوگل

پس از مرحله ی انتخاب کلمات کلیدی و بررسی اشکالات فنی تمامی موارد برای شروع فعالیت های بهینه سازی مهیا است برخی از اقداماتی که در این مرحله صورت گرفته به شرح زیر است:

 • تولید محتوا و بهینه سازی آن
 • ایجاد بک لینک (لینک ارجاعی) در بستر های مناسب
 • انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری معتبر و مرتبط
 • ساخت شبکه های اجتماعی و انتشار پست در آنها
 • ایجاد ارتباط میان محتواهای داخلی بر اساس ارتباط مفهومی

کلمات کلیدی رتبه دار

بهینه سازی سایت لتکا آبی کیش از اول آذر 99 شروع شد و هم چنان در جریان است. مدت این قرارداد 6 ماه و تعهد تیم سپنتا برای 20 کلمه ی کلیدی جایگاه 1 تا 10 گوگل است که با گذشت تقریبا 4 ماه از این پروژه برخی از کلمات کلیدی به رتبه های زیر رسیده اند:

صادرات کالارتبه ۶
ترانزیت کالارتبه ۱
حمل و نقل دریاییرتبه ۵
حمل و نقل هواییرتبه ۷
تنظیم اسناد گمرکیرتبه ۲
حمل بار با کانتینررتبه 1
تخلیه و بارگیری کالارتبه ۱
واردات کالارتبه ۱۱

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراحی سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

نمونه کارهای مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.