چگونه اتوریتی دامنه وب سایت را افزایش دهیم؟

افزایش قدرت سایت

افزایش اتوریتی دامنه وب سایت نیازمند دانستن نکاتی مهم است، ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره افزایش اتوریتی دامنه وب سایت صحبت کنیم.

روش های افزایش دامین آتوریتی یک سایت

افزایش اتوریتی دامنه وب سایت یکی از مهمترین نکاتی است که در طراحی و مدیریت وب سایت ها مطرح می شود. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره افزایش اتوریتی سایت صحبت کنیم و اطلاعات بسیار مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که قصد دارید اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید، به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به دقت مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه بدست آورید. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید باشد.

یک مقدمه کوتاه

قبل از آنکه بخواهیم به صورت تخصصی به این موضوع بپردازیم بهتر است ابتدا نکته ای مهم را برای شما بیان کنیم. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه خود را درگیر افزایش اتوریتی دامنه وب سایت خود نکنید. در واقع نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که اعتبار وب سایت تنها زمانی اهمیت پیدا می کند که شما بتوانید با سایر وب سایت ها رقابت کنید و برای پیروزی با شرکت هایی که تنها کمی از شما بالاتر هستند از اعتبار وب سایت خود کمک بگیرید. در واقع بدست آوردن لینک های واقعی باعث می شود تا ترافیک وب سایت شما افزایش پیدا کند و در نتیجه این موضوع، رتبه شما در لیست موتورهای جستجو بهبود پیدا می کند.

اتوریتی دامنه وب سایت

آیا افزایش اتوریتی دامنه وب سایت لازم است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما بوجود آمده باشد این است که آیا واقعا افزایش اتوریتی دامنه وب سایت لازم است؟ در صورتی که پاسخ این سوال مثبت است چرا این کار لازم است؟ در پاسخ به این سوال می توان دلایل متعددی را برای شما بیان کرد. در ابتدا باید بدانید که پاسخ سوال اول مثبت است و واقعا این موضوع تاثیرگذار است ولی نکته ای که وجود دارد این است که افزایش اعتبار دامنه وب سایت به تنهایی نمی تواند دلیلی برای موفقیت وب سایت باشد. دلیل این موضوع این است که گوگل اتوریتی دامنه را به صورت مستقیم بررسی نمی کند و در نتیجه به هیچ وجه آن را در تعیین رتبه وب سایت شما تاثیرگذار نمی داند.

اما به صورت کلی باید بدانید که افزایش اعتبار دامنه وب سایت لازم و ضروری است و زمانی که شما قصد داشته باشید با برخی از وب سایت های دیگر رقابت داشته باشید حتما باید توجه بسیار زیادی را به این موضوع نمایید. نکته مهمی که باید بدانید این است که تلاش شما برای افزایش اتوریتی دامنه وب سایت نباید تنها به منظور افزایش اعتبار دامنه صورت گیرد و باید با اهداف دیگری انجام شود تا بتواند برای شما مفید واقع شود. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی تری را در این زمینه بدست آورید.

آیا اعتبار دامنه سایت کاربردی ندارد؟

شاید مطالعه بخش قبلی این طرز تفکر را در شما بوجود آورده باشد که اتوریتی وب سایت تاثیری در وب سایت شما ندارد ولی ما در این بخش قصد داریم به این موضوع بپردازیم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. نکته ای که درباره افزایش اتوریتی دامنه وب سایت وجود دارد این است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ولی شما نباید بی پروا عمل کنید و حتما باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. شاید اگر بخواهیم این موضوع را به صورت جزئی تر برای شما بیان کنیم بهتر است که آن را در قالب یک مثال ارائه دهیم.

به عنوان مثال فرض کنید که شما می دانید اعتبار دامنه وب سایت شما عدد 46 است، آیا این موضوع به تنهایی می تواند برای شما مفید باشد؟ آیا اطلاعات خاصی را در اختیار شما قرار می دهد؟ قطعا پاسخ شما به این دو سوال منفی است. حال فرض کنید که شما همین موضوع را می دانید و علاوه بر آن می دانید که رقبای نزدیک شما نیز دارای اعتبار دامنه بین 35 تا 45 هستند. همانطور که مشاهده می کنید در حال حاضر این موضوع می تواند برای شما بسیار مفید باشد و باعث شود که شما اطلاعات زیادی را در خصوص وب سایت خود و شرایط فعلی کسب و کار خود بدست بیاورید.

بدست آوردن لینک هایی از وب سایت های با اعتبار بالا

در بخش های قبلی بیان کردیم افزایش اتوریتی دامنه وب سایت شاید به تنهایی کافی نباشد ولی تاثیر بسیار زیادی بر روی وب سایت شما دارد. یکی از بهترین روش هایی که می توانید برای افزایش اتوریتی دامنه وب سایت خود از آن استفاده کنید بدست آوردن لینک هایی از وب سایت های با اعتبار دامنه بالا می باشند. در واقع مهمترین نکته ای که برای افزایش اتوریتی دامنه وب سایت وجود دارد همین موضوع است و روش های دیگر تنها روش هایی هستند که از این روش برگرفته شده اند. استفاده از این روش باعث می شود تا خیلی سریع اعتبار دامنه وب سایت شما افزایش پیدا کند و در نتیجه شما می توانید در مدت زمان کوتاهتری اعتبار دامنه وب سایت خود را افزایش دهید و از مزایای آن بهره مند شوید.

برای افزایش اتوریتی دامنه وب سایت لینک های اسپم دریافت نکنید

یکی دیگر از موضوعات بسیار مهمی که می تواند بر روی اعتبار وب سایت شما تاثیرگذار باشد دریافت لینک های اسپم است. این موضوع به قدری حیاتی و حساس است که امروزه بسیاری از وب سایت هایی که رقابت شدیدی را با رقبای خود دارند توجه ویژه ای به آن می کنند تا با استفاده از این روش باعث افزایش اتوریتی دامنه وب سایت خود شوند. نکته اساسی و مهمی که در اینجا وجود دارد این است که شما نباید لینک هایی که از وب سایت های با اعتبار دامنه پایین می آیند را با لینک های اسپم اشتباه بگیرید. در واقع لینک های اسپم همانطور که برای کاربران شما قابل تشخیص هستند برای موتورهای جستجو نیز قابل تشخیص هستند و به همین دلیل است که به محض اینکه گوگل این لینک ها را در وب سایت شما تشخیص دهد اعتبار دامنه وب سایت شما را کاهش می دهد.

لینک هایی که باعث جذب ترافیک می شوند را دریافت کنید

عامل دیگری که می تواند بر روی افزایش اتوریتی دامنه وب سایت شما تاثیرگذار باشد دریافت لینک هایی است که باعث جذب ترافیک به وب سایت شما می شوند. اگر در حوزه وب سایت ها فعالیت داشته باشید حتما می دانید که برخی از لینک ها از برخی از وب سایت ها از نظر کاربران جذابیت بیشتری دارند و در نتیجه میزان ورود کاربران به وب سایت شما را افزایش می دهند. دریافت این لینک ها می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی اعتبار دامنه وب سایت خود را افزایش دهید و در نتیجه در رقابت با سایر کسب و کارها پیروز شوید. در واقع استفاده از این لینک ها باعث می شود تا گوگل ارتباط موضوعی میان جستجوها را به راحتی تشخیص دهد و در نتیجه وب سایت شما را به عنوان نتیجه در لیست جستجو بازگرداند.

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.