مشاوره سئو

مشاوره سئو - بهینه سازی وب سایت

مشاوره بهینه سازی وب سایت

چه زمانی به سئو نیاز داریم؟

از زمان شروع فعالیت های اقتصادی شما نیاز به مشاور سئو دارید .در زمان راه اندازی و استارت طراحی سایت، مشاوره سئو در انتخاب اسم خاص که مناسب و مرتبط با نوع فعالیت ، نام دامنه ، انتخاب شرکت ارائه دهنده هاست و امکانات مورد نیاز سایت و … میتواند کمک کند.
همین مشاور برای یک سایت در حال کار میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع پروژه وب سایت خود، مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در سایت شما ایجاد شود.


سئو و بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد. امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.هدف شما از بهینه سازی وب سایت چیست؟

آیا هدف نهایی شما فقط نشستن در صدر نتایج موتورهای جستجو است؟ آیا مخاطبینی از این درگاه به سایت شما وارد میشوند و یا در نهایت مشتری شما خواهند بود؟
هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است، ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب می شود. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان میگردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه ای چند برابر می گردد.


مشاور تخصصی سئو را از ما بخواهید

شرکت وب گستر سپنتا با تیم تخصصی و خبره خود با استفاده از جدیدترین روش ها، سایت شما را برای امکان‌سنجی شرایط موجود و شرایط رقبا مورد آنالیزقرار می‌دهد و براساس نتایج حاصل از آنالیز رقبا و بازار هدف، پیشنهادهای عملی و چشم اندازی از آینده قابل دسترسی در سئو و بهینه سازی سایت شما ارائه می کند. بررسی‌های انجام شده و مشاوره ارائه شده در زمینه‌ی سئو در فاز نخست به صورت رایگان و شامل تعیین ابعاد کار، پیشنهادهای فنی عمومی و برآورد زمان و هزینه‌ی اجرا خواهد بود. تحلیل کامل‌تر و ارائه‌ی پیشنهادهای فنی و دقیق‌تر مستلزم بررسی بیشتر و ارائه‌ی دسترسی‌های لازم خواهد بود.طرح، برنامه و مشاوره سئو

برای کسب موفقیت و دستیابی به رتبه های بالای سئو در سرچ گوگل ، فعالیت، تلاش مستمر ، بهینه سازی فنی و سئو سایت بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد .اگر نیروهای لازم برای انجام این فرآیندها را در اختیار دارید، و می‌خواهید نقاط ضعف و قوت خود را در دستیابی به اهداف سئو ارزیابی کنید و همچنین می‌خواهید برنامه‌ای مدون برای انجام فعالیت‌های سئو در اختیار داشته باشید، سپنتا به صورت منظم وضعیت سئو سایت شما را بررسی خواهد کرد و فعالیت‌های لازم را در قالب طرح‌های فنی و برنامه‌های قابل اجرا به شما ارائه خواهد کرد.

هم اکنون مشاوره سئو بگیرید

مشاوران سئو مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

بیشتر بخوانید


به اشتراک بگذارید :