طراحی سایت کلینیک سیمادنت

طراحی سایت کلینیک سیمادنت

در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت، خدمات حرفه ای و بر اساس آخرین روش های روز دنیا را در زمینه های اصلاح طرح لبخند – ارتودنسی و ایمپلنت ارائه داده می شود.

طراحی اختصاصی نمایه سایت کلینیک سیمادنت

ساختار کلی وب سایت بر اساس پیشنهادات کارفرما و مشاوره سپنتا تعیین گردید و با روش A-B تست مورد بررسی قرار گرفتد. همچنین با توجه به درخواست کارفرما نمایه گرافیکی این وب سایت به صورت اختصاصی و بر اساس برخی الگوهای ارائه داده شده طراحی و پیاده سازی گردید و به جهت اختصاصی بودن این طراحی محدودیتی در انتخاب اجزا، المان ها و قابلیت های گرافیکی اعمال نشد. شایان ذکر است که در نهایت تمامی بخش ها به صورت یکپارچه و با توجه به استانداردهای گرافیکی اجرایی شدند.

طراحی ساختار سایت سیمادنت

بخش پرسش و پاسخ سفارشی

دسته بندی، نحوه دریافت سوالات، پاسخدهی و نمایش سوالات در این سایت بر اساس نیاز مخاطبین علت مراجعه آنها به سایت با پیشنهاد کارفرما و مشورت سپنتا طراحی و اجرا شده است. ایجاد مسیر دسترسی به سوالات و پاسخ ها با توجه به نتایج نظرسنجی های انجام شده توسط کارفرما صورت گرفت. همچنین فرم دریافت سوال و اطلاعات تکمیلی بصورت کاملا سفارشی پیاده سازی شده است. از زمان درج سوال توسط کاربر تا نمایش سوال و پاسخ در سایت به کاربر و ادمین توسط پیامک و ایمیل اطلاع رسانی های لازم انجام میشود.

رابط کاربری و تکنولوژی های استفاده شده در طراحی سایت کلینیک سیمادنت

در طراحی این وب سایت از بوتسترپ Bootstrap3 با بهره گیری از بستر SASS استفاده گردیده است. نکته قابل بیان در استفاده از این موارد به اختصاصی سازی هرکدام از آنها جهت جلوگیری از بارگذاری امکانات غیر لازم میباشد. به عنوان مثال در مورد Bootstrap از میان بیش از ۳۰ کامپوننت تنها بر حسب نیازاز ۶ تای آن استفاده گردیده است. متاسفانه استفاده اختصاصی از کتابخانه ها در طراحی سایت ها حتی توسط حرفه ای ها رعایت نمیگردد و همین امر سبب میگردد تا وب سایت عملکرد بهینه نداشته باشد.

زمان

تحویل: دی ۱۳۹۷

مشخصات بستر

  • وردپرس
  • تم اختصاصی
  • Sass

امکانات

  • تمامی امکانات رایج
  • پرسش و پاسخ تعاملی
  • پنل پیامک

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراحی سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

نمونه کارهای مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.