طراحی سایت اعزام راشا

طراحی سایت اعزام راشا

طراحی اختصاصی نمایه اعزام راشا

ساختار کلی وب سایت اعزام راشا بر اساس پیشنهادات کارفرما و مشاوره سپنتا تعیین گردید. همچنین با توجه به درخواست کارفرما نمایه گرافیکی این وب سایت به صورت اختصاصی و بر اساس برخی الگوهای ارائه داده شده طراحی و پیاده سازی گردید و به جهت اختصاصی بودن این طراحی محدودیتی در انتخاب اجزا، المان ها و قابلیت های گرافیکی اعمال نشد. شایان ذکر است که در نهایت تمامی بخش ها به صورت یکپارچه و با توجه به استانداردهای گرافیکی اجرایی شدند.

طراحی و اجرای فرم چند مرحله ای

طراحی فرم های طولانی باید با توجه به اولویت بندی درخواست شده از طرف کارفرما برای دریافت اطلاعات و پیش نیازهای هر بخش باشد. هدایت صحیح کاربر و ایجاد سهولت در انجام کار برای وی نیز از موارد مهم دیگر در اجرای ظاهر و ساختار بندی اینگونه بخش ها است.

چیدمان متفاوت محتوای صفحات بر اساس اهداف آن

تفاوت اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند از یک طرف و تنوع اطلاعاتی که صاحبان سایت به دنبال ارائه آن هستند از طرف دیگر، نیاز به ایجاد ساختارها و ظواهر متفاوت در صفحات سایت را ایجاب می کند. نحوه نمایش اطلاعات کمک بزرگی به کاربران کرده تا سریعتر به هدف خود برسند و باعث سهولت در گردش آنها در سایت می شود.

رابط کاربری و تکنولوژی های استفاده شده در طراحی اعزام راشا

در طراحی وب سایت از بوتسترپ Bootstrap4 با بهره گیری از بستر SASS استفاده گردیده است. نکته قابل بیان در استفاده از این موارد به اختصاصی سازی هرکدام از آنها جهت جلوگیری از بارگذاری امکانات غیر لازم میباشد. به عنوان مثال در مورد Bootstrap از میان بیش از ۳۰ کامپوننت تنها بر حسب نیازاز ۶ تای آن استفاده گردیده است. متاسفانه استفاده اختصاصی از کتابخانه ها در طراحی سایت ها حتی توسط حرفه ای ها رعایت نمیگردد و همین امر سبب میگردد تا وب سایت عملکرد بهینه نداشته باشد.

زمان

تحویل: اردیبهشت ۹۹

مشخصات بستر

  • وردپرس
  • تم اختصاصی
  • Material Design
  • Bootstrap4
  • Sass

امکانات

  • تمامی امکانات رایج
  • دریافت مشاوره سریع
  • فرم ثبت نام چند مرحله ای

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراحی سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

نمونه کارهای مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.