سایت فرهنگی گروه مپنا

سایت فرهنگی گروه مپنا

اقدامات مربوط به طراحی وب سایت فرهنگی گروه مپنا

طراحی نمایه و موارد گرافیکی

در بخش طراحی گرافیکی ساختار سایت فرهنگی گروه مپنا، بایستی اهمیت ویژه ای به موضوع پروژه (فرهنگی) و طراحی متفاوت و متناسب با آن انجام میشد . همچنین پس از اخذ تأیید طراحی ها توسط کارفرما، مبنای طراحی صفحات داخلی قرار خواهد میگرفت. با توجه به ماهیت و ساختار فرهنگی وب سایت، طراحی خاص و متفاوت جهت جذب مخاطب، از مهمترین انتظارات کارفرما بود.

طراحی لوگو والمان های گرافیکی سایت
طراحی لوگو والمان های گرافیکی سایت طرح ۲

طراحی لوگو والمان های گرافیکی سایت طرح ۳
طراحی سایت فرهنگی گروه مپنا

طراحی اینفو گرافی و موشن گرافی

در خدمات این قرارداد علاوه بر طرح‌های گرافیکی معمول سایت و محتوای آن، اسلایدرهای سایت و طراحی اینفوگراف ها و مورد موشن‌گراف متناسب با نیاز کارفرما در دستور کار قرار گرفت.


برخی امکانات وب سایت فرهنگی گروه مپنا

۱/ خبرنگار داوطلب

امکان پیشنهاد مطلب توسط کاربران سایت و نمایش آن پس از تأیید مدیر سایت در وب سایت های خبر جهت جذب خدمات عمومی و خبرنگاران داوطلب.

۲/ سیستم تعریف و نمایش کدهای رفتاری

یکی از مهم‌ترین اهداف سایت ارائه کدهای رفتاری به ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن است. از این رو در این بخش به صورت کاملاً پویا و منعطف تعریف و نمایش کدها امکان پذیر خواهد شد. این کد ها در تمامی قسمت های سایت به صورت کدهای مرتبط با آن مطلب (خبر – مقاله – نظرسنجی – گالری – مسابقات – تقویم ) وجود دارند.

سایت فرهنگی گروه مپنا

۳/ ماژول تقویم فرهنگی

به صورت کلی می توان از طریق ماژول تقویم، رخدادهای جدید را به تقویم افزود و لینک هر آیتم را به هر صفحه مورد نظر لینک دهی نمود. در این سیستم ضمن ارائه تقویم کامل شمسی با گرافیک متناسب با مندرجات آن، تقویم قابلیت اضافه کردن موارد مناسبتی مختلف را به روزها دارا خواهد بود.

تقویم مناسبات سایت فرهنگی گروه مپنا

۴/ سیستم برگزاری مسابقه

این سرویس در سایت فرهنگی گروه مپنا به صورت ارتباط داخلی با سیستم عضویت بوده و به صورت مجزا عضوگیری نخواهد داشت، کل سیستم عضویت وب سایت به صورت یکپارچه بوده و دسترسی های لازم به اعضا از طریق بخش مدیریتی و سطح دسترسی آن امکان پذیر می باشد، آزمون های ارائه شده شامل تمامی موارد استاندارد آزمون ها می باشد و امکان چند آزمونی نیز قابل اجرا می باشد.


انتقال اطلاعات از سایت پیشین

با توجه به موجود بودن اطلاعات صدهزار عددی عضویت افراد در وب سایت در بستر وردپرس پیشین آن این اطلاعات به وب سایت جدید، منتقل شد و برای مخاطبین مختلف در وب سایت (اعم از همکار و غیر همکار) تمهیدات لازم جهت عضویت در نظر گرفته شد و مکانیزم تأیید توسط مدیر سایت برای آن پیش‌بینی شد.

پشتیبانی و مستندات تولید

مستندات فنی مرتبط با وب سایت در دو بخش Administration و Developer قبل از برگزاری آموزش‌ها در اختیار کارفرما قرار گرفته شد تا برگزاری دوره آموزشی با کیفیت بهتری به انجام برسد.در بخش کد نویسی دسترسی های لازم به بخش کد نویسی به کارفرما داده شد، و آموزش نحوه کد نویسی و سندی مبنی بر توسعه، RUPو UML در پایان پروژه تحویل شد

زمان

تحویل: خرداد ۱۳۹۴

مشخصات بستر

  • وردپرس
  • تم اختصاصی
  • پلاگین های اختصاصی

امکانات

  • تمامی امکانات رایج
  • پست گذاری تعاملی
  • تقویم مناسبات
  • نظر سنجی و مسابقه
  • پنل پیامک و ایمیل

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراحی سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

نمونه کارهای مرتبط

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.