طراحی دیجیتال شامل چه بخش هایی است؟

طراحی دیجیتال

امروزه دنیای طراحی دیجیتال بسیار گسترده شده است و تقریبا می توان گفت که تمامی کسب و کارها و شرکت ها چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی به این خدمات نیاز پیدا می کنند که برای انجام بهترین پروژه ها می توانند این کار را به صورت برون سپاری انجام دهید. محتوای چند رسانه ای در وب سایت ها که شامل تولید عکس و فیلم می شود از مهم ترین بخش های طراحی دیجیتال به شمار رفته و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. در این مقاله بیشتر با خدمات طراحی به صورت دیجیتال آشنا خواهید شد.

گرافیک و طراحی امروزه نقش و جایگاه بسیار مهمی در کسب و کارها پیدا کرده اند و برای اینکه شما بتوانید وب سایت یا شرکت به روز و مورد پسندی از دید کاربران و مشتریان داشته باشید به گروه طراحی دیجیتال نیاز پیدا خواهید کرد. این کار را به صورت برون سپاری نیز می توانید انجام دهید. طراحی دیجیتال شامل بخش های زیر است:

طراحی لوگو

طراحی لوگو مربوط به سایت، شرکت، فروشگاه و کسب و کار خود را دست کم نگیرید چرا که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و باید به بهترین نحو انجام داده شود. لوگو سایت شما در واقع شناسه ای است که به صورت تصویر درآمده و بیشتر از هر چیز دیگری از دید مشتری و مخاطب شما را مورد قضاوت قرار داده می دهد .بسیاری از شرکت ها نیز لوگوی خود را به صورت تایپ شده طراحی می کنند که این روش نیز امروزه بسیار پرطرفدار است.

در صورتی که می خواهید طراحی لوگو خود را به بهترین نحو انجام دهید می توانید این کار را به صورت برون سپاری به شرکت های طراحی دیجیتال بسپارید و یا در این زمینه مشاوره های طراحی را دریافت نمایید. این کار باعث می شود که پروژه نهایی که به صورت لوگو در اختیار شما قرار داده می شود از زیبایی بیشتری برخوردار باشد. همچنین طراحی لوگو به صورت برون سپاری می تواند هزینه های شما را کاهش دهد و بهتر است برای این کار از شرکت هایی با سابقه کار و با نمونه کار زیاد استفاده شود.

طراحی دیجیتال

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری نیز یکی از پر اهمیت ترین قسمت های طراحی دیجیتال به شمار می رود که باید به صورت حرفه ای انجام داده شود. ست اداری اشاره به کاغذ سربرگ دار شرکت برای ارسال نامه های اداری، کارت ویزیت و در کل اوراق اداری داشته و باید به گونه ای انجام داده شود که لوگو طراحی شده شما به صورت کامل در آن قرار داده شود. برای اینکه بتوانید ست اداری خوبی داشته باشید بهتر است همزمان با طراحی لوگو این کار را به شرکت های خبره بسپارید .ست اداری مورد نیاز شما به صورت فایل نهایی یا به صورت چاپ شده در اختیار شما قرار داده شود.

ویژگی ست اداری

یک ست اداری خوب می تواند سایر ارگان ها و نهادهایی که از شما نامه دریافت می کنند و یا مشتریانی که کارت ویزیت شما را می گیرند تحت تاثیر قرار دهد. ست اداری شما باید به گونه ای طراحی شود که رنگ های متناسب با نوع شغل شما در آن استفاده شود. برای مثال شرکت های اداری رسمی بیشتر از رنگ های تیره و رسمی استفاده می کنند و این در حالی است که فروشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی بیشتر رنگ های روشن و شاد را مورد استفاده قرار می دهند.


طراحی گرافیک سایت

یکی از مهم ترین بخش های طراحی دیجیتال را می توان طراحی گرافیک سایت دانست که امروزه بسیار مورد توجه مخاطبین گرفته است. در واقع طراحی گرافیک سایت نشان دهنده شخصیت شما و شرکت شماست و باید به بهترین نحو انجام شود. این کار حرفه ای بوده و نیاز به برنامه نویسی و تسلط به کدهای تحت وب داشته و بهتر است به شرکت های حرفه ای طراحی دیجیتال برون سپاری شود تا بهترین نتیجه حاصل آید.

طراحی گرافیک سایت

بنر سایت شما قرار است در وب سایت های دیگر قرار داده شود و برای جذب مخاطب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تمامی خدمات طراحی دیجیتال که در قسمت های بالا به آن ها اشاره کردیم را می توانید از شرکت ارائه دهنده این خدمات دریافت نمایید و به دلیل اینکه طراحان و تیم طراحی می دانند شما از یک طراحی لوگو، ست اداری، سایت و بنر چه چیزی می خواهید، تمامی این خدمات را به صورت حرفه ای به شما ارائه خواهند نمود. قبل از ثبت سفارش می توانید به سایت های ارائه خدمات طراحی دیجیتال مراجعه کرده و نمونه کارهای قبلی شرکت ارائه دهنده خدمات را مشاهده نمایید.

هم اکنون مشاوره کسب و کار بگیرید

مشاوران کسب و کار آنلاین مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

سوالات متداول در طراحی دیجیتال

طراحی دیجیتال شامل چه بخش هایی است؟

  • طراحی لوگو
  • طراحی ست اداری
  • طراحی گرافیک سایت
  • طراحی بنر

چرا طراحی بنر خوب برای سایت ضروری است؟

بنر یکی از مهمترین بخش های طراحی گرافیکی محسوب می شود که یک روش انتقال پیام به مخاطب است از این رو طراحی بنر حرفه ای از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهم ترین فاکتوری که در طراحی دیجیتال باید در نظر گرفته شود چیست؟

طراحی دیجیتال باید به نحوی باشد که بیانگر شخصیت و هویت شما و شرکتتان باشد.
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.