دسته ها متفرقهوبلاگ

طراحی دیجیتال شامل چه بخش هایی است؟

طراحی دیجیتال

گرافیک و طراحی امروزه نقش و جایگاه بسیار مهمی در کسب و کارها پیدا کرده اند و برای اینکه شما بتوانید وب سایت یا شرکت به روز و مورد پسندی از دید کاربران و مشتریان داشته باشید به گروه طراحی دیجیتال نیاز پیدا خواهید کرد. این کار را به صورت برون سپاری نیز می توانید انجام دهید. طراحی دیجیتال شامل بخش های زیر است:


طراحی لوگو

طراحی لوگو مربوط به سایت، شرکت، فروشگاه و کسب و کار خود را دست کم نگیرید چرا که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و باید به بهترین نحو انجام داده شود. لوگو سایت شما در واقع شناسه ای است که به صورت تصویر درآمده و بیشتر از هر چیز دیگری از دید مشتری و مخاطب شما را مورد قضاوت قرار داده می دهد .بسیاری از شرکت ها نیز لوگوی خود را به صورت تایپ شده طراحی می کنند که این روش نیز امروزه بسیار پرطرفدار است.

در صورتی که می خواهید طراحی لوگو خود را به بهترین نحو انجام دهید می توانید این کار را به صورت برون سپاری به شرکت های طراحی دیجیتال بسپارید و یا در این زمینه مشاوره های طراحی را دریافت نمایید. این کار باعث می شود که پروژه نهایی که به صورت لوگو در اختیار شما قرار داده می شود از زیبایی بیشتری برخوردار باشد. همچنین طراحی لوگو به صورت برون سپاری می تواند هزینه های شما را کاهش دهد و بهتر است برای این کار از شرکت هایی با سابقه کار و با نمونه کار زیاد استفاده شود.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری نیز یکی از پر اهمیت ترین قسمت های طراحی دیجیتال به شمار می رود که باید به صورت حرفه ای انجام داده شود. ست اداری اشاره به کاغذ سربرگ دار شرکت برای ارسال نامه های اداری، کارت ویزیت و در کل اوراق اداری داشته و باید به گونه ای انجام داده شود که لوگو طراحی شده شما به صورت کامل در آن قرار داده شود. برای اینکه بتوانید ست اداری خوبی داشته باشید بهتر است همزمان با طراحی لوگو این کار را به شرکت های خبره بسپارید .ست اداری مورد نیاز شما به صورت فایل نهایی یا به صورت چاپ شده در اختیار شما قرار داده شود.

ویژگی ست اداری

یک ست اداری خوب می تواند سایر ارگان ها و نهادهایی که از شما نامه دریافت می کنند و یا مشتریانی که کارت ویزیت شما را می گیرند تحت تاثیر قرار دهد. ست اداری شما باید به گونه ای طراحی شود که رنگ های متناسب با نوع شغل شما در آن استفاده شود. برای مثال شرکت های اداری رسمی بیشتر از رنگ های تیره و رسمی استفاده می کنند و این در حالی است که فروشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی بیشتر رنگ های روشن و شاد را مورد استفاده قرار می دهند.

طراحی گرافیک سایت

یکی از مهم ترین بخش های طراحی دیجیتال را می توان طراحی گرافیک سایت دانست که امروزه بسیار مورد توجه مخاطبین گرفته است. در واقع طراحی گرافیک سایت نشان دهنده شخصیت شما و شرکت شماست و باید به بهترین نحو انجام شود. این کار حرفه ای بوده و نیاز به برنامه نویسی و تسلط به کدهای تحت وب داشته و بهتر است به شرکت های حرفه ای طراحی دیجیتال برون سپاری شود تا بهترین نتیجه حاصل آید.

طراحی بنر

بنر سایت شما قرار است در وب سایت های دیگر قرار داده شود و برای جذب مخاطب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تمامی خدمات طراحی دیجیتال که در قسمت های بالا به آن ها اشاره کردیم را می توانید از شرکت ارائه دهنده این خدمات دریافت نمایید و به دلیل اینکه طراحان و تیم طراحی می دانند شما از یک طراحی لوگو، ست اداری، سایت و بنر چه چیزی می خواهید، تمامی این خدمات را به صورت حرفه ای به شما ارائه خواهند نمود. قبل از ثبت سفارش می توانید به سایت های ارائه خدمات طراحی دیجیتال مراجعه کرده و نمونه کارهای قبلی شرکت ارائه دهنده خدمات را مشاهده نمایید.

هم اکنون مشاوره کسب و کار بگیرید

مشاوران کسب و کار آنلاین مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

سوالات متداول در طراحی دیجیتال

طراحی دیجیتال شامل چه بخش هایی است؟

  • طراحی لوگو
  • طراحی ست اداری
  • طراحی گرافیک سایت
  • طراحی بنر

چرا طراحی بنر خوب برای سایت ضروری است؟

بنر یکی از مهمترین بخش های طراحی گرافیکی محسوب می شود که یک روش انتقال پیام به مخاطب است از این رو طراحی بنر حرفه ای از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهم ترین فاکتوری که در طراحی دیجیتال باید در نظر گرفته شود چیست؟

طراحی دیجیتال باید به نحوی باشد که بیانگر شخصیت و هویت شما و شرکتتان باشد
مدیر سایت

موارد اخیر

گوگل پنالتی چیست؟

گوگل هم به‌مانند داور زمین فوتبال اهل جریمه کردن کسانی است که قواعد بازی را…

3 روز ago

بازاریابی B2B چیست؟

کسب‌ وکار‌ها بنا به هدف فعالیت خود و خدماتی که عرضه می‌کنند همواره با فرد…

7 روز ago

ساب دامین چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟

شاید واژه ساب دامین را بارها شنیده باشید؛ ساب دامین نوعی دامنه مشتق شده از…

1 هفته ago

انواع خطاهای رایج سری 400 و علل وقوع آن‌ها

هنگام گشت‌وگذار در وب‌سایت‌های اینترنتی فعل و انفعالات بین مرورگر شما و سرور‌های سایت‌های مختلف…

1 هفته ago

معرفی شاخص های ابزار های آنالیز سایت

ابزار های بیشماری برای آنالیز وب سایت برای صاحبان کسب و کار وجود دارد که…

4 ماه ago

آیا سئو همیشه یک استراتژی خوب خواهد بود یا خیر؟

آینده سئو چگونه است؟ در طی چند سال گذشته، موتور جستجوی گوگل به طور موثری…

5 ماه ago