کسب درآمد اینترنتی

انتخاب صحیح و مناسب شبکه های اجتماعی

کسب درآمد اینترنتی از مهمترین موضوعات عصر حاضر است . در غیر اینصورت با هزینه کردن و خرید اینترنت هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود

کسب درآمد اینترنتی

درعصر امروز اینترنت نقش مهمی در روند توسعه بازاریابی آنلاین و فروش دارد . کارآفرینان زیادی به دنبال استفاده بهینه و حداکثری از اینترنت می باشد. در صورتی که توان استفاده بهینه و درست از اینترنت را داشته باشید می تواند به بخش بسیار مهمی از بازاریابی کسب و کار مبدل می شود . کسب درآمد اینترنتی از مهمترین موضوعات عصر حاضر است . در غیر اینصورت با هزینه کردن و خرید اینترنت هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود . برای کسب حداکثری سود و بازگشت سرمایه خود ، موارد زیر می توانند کمک شایانی به شما کنند .

کسب درآمد اینترنتی

رعایت و دستیابی به اصول اساسی

برای دست یابی به اصول کار و روش کسب درآمد پاسخگویی به سوال های زیر الزامی است
دلیل اینکه یک مشتری محصول من را به رقیب ترجیح می دهد چه در بازایابی سنتی و چه در بازاریابی آنلاین چیست ؟
آیا برای تمام جنبه های محصولات و خدمات ما بازار مناسب وجود دارد ؟
آیا بازار مورد نظر ما به اندازه کافی گسترده می باشد که کسب و کارمان را حمایت کند؟
مقرون به صرفه ترین راه برای دستیابی به بازار با توجه به شعار ما محصول یا خدمات متفاوتی ارائه می کنیم چیست ؟

انتخاب صحیح و مناسب شبکه های اجتماعی

از دیگر راه های کسب درآمد اینترنتی توجه به شبکه های اجتماعی است . تمامی بازاریابی شبکه های اجتماعی کارایی یکسانی ندارند به طور مثال pinterest بر پایه تصویر می باشد برای یک فروشگاه طلا و جواهر مناسب و ایده آل می باشد اما برای یک موسسه وکالت چندان مناسب نیست برخلاف میزان تاکید بر حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی می شود گفت حضور در تمام شبکه های اجتماعی خروجی موفقیت آمیزی نیست و گاهی امکان دارد به توسعه و ارتقای برند لطمه وارد کند تمام مسائل بستگی به جنس مخاطبین و جامعه هدف شما دارد که متناسب با کسب و کار خود باید انتخاب کنید برای مثال برای برقراری ارتباط با افراد میانسال جامعه برقراری ارتباط با شبکه اجتماعی تویتتر مناسب نیست و بازخوردی نخواهید گرفت قبل از اینکه زمان و هزینه کنید به خوبی راجع به همه این شبکه های اجتماعی تحقیق کنید.

انتخاب صحیح و مناسب شبکه های اجتماعی

ارائه محتوا ارزشمند از راه های کسب درآمد اینترنتی

بازاریابی محتوا از موارد مهمی است که برای کسب درآمد اینترنتی باید به آن توجه کنید . با فعالیت در شبکه های اجتماعی فیسبوک ، لینکدین ، توییتر و … با این پیغام که محصول ما را خریداری کنید قطعا به نتیجه نمی رسید و با شکست مواجه می شوید . مطالبی و محتواهایی باید به انتشار گذاشته شود مطالب را باید با یک لینک ارزشمند ، یک مطلب در وبلاگ، یک ویدئو یا هر مطلبی که بار ارزشی داشته باشد را به محتوای خود لینک بدهید و با تامین محتوا به عنوان یک پیج حرفه ای اطلاعات ارزشمندی را به اشتراک با مخاطب خود بگذارید . در دیجیتال مارکتینگ اعتماد لازم برای تجارت بین شما به وجود آمده است سپس می توانید با قرار دادن بنر محصول تولیدی یا نوشتن یک ریپورتاژ برای محصول و یا خدمات خود آن ها را به فروش برسانید

توجه به میزان فروش نه بر میزان جذب فالور

یکی از مهم ترین و بزرگترین اشکالات بازاریابی اینترنتی دور شدن از اهداف می باشد شما به دنبال فروش محصول می باشید اما موفقیت خود را با میزان آمار بازدید و تعداد کلیک ها و لایک ها دنبال می کنید و معیارهای این چنین مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهید اگر اهداف شما با هدف های تیمی که فعالیت های آنلاین و روابط عمومی انجام می دهند مغایر می باشد بهتر است صحنه را ترک کنید اهداف موقت مشکلی ندارد جذب تعداد مشخصی فالور و دنبال کننده در زمان مشخص هدف خوبی می باشد ولی اطمینان داشته باشید که هدف نهایی شما فروش بیشتر می باشد .

آشنایی با بازاریابی تلفنی

مقاله زیر را حتما بخوانید:

برچسب ها :
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.