مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی وب سایت

تحقیق و تفکر قبل از هرگونه عملیات اجرایی

سپنتا بر این باور است که در هر کاری تفکر درباره آن میتواند آن را بهبود، دگرگون و یا حتی نقض کند. تحقیقات اولیه درباره اجرای یک پروژه مشخص(از طراحی یک آیتم کوچک گرفته تا پروژه های بسیار بزرگ) بسیار حائز اهمیت است و میتواند تا ۴۰٪ از بودجه کل پروژه را به خود اختصاص دهد و نبود این بخش در خوشبینانه ترین حالت خود میتواند به همین میزان ریسک موفقیت را افزایش دهد.

از یک وب سایت چه چیزی میخواهیم؟

گام ابتدایی در طراحی وب سایت تهیه یک فهرست از نیازمندی هاییست که باید توسط وب سایت برآورده گردد. ممکن است کارفرما از برخی از امکانات قابل پیاده سازی توسط یک سایت جهت تسهیل فرآیندهای کسب وکار، بی اطلاع باشد. سپنتا با تجربه طراحی صدها سایت کارآمد، در کنار شماست تا نهایت استفاده از این بستر (وب سایت) به مناسب ترین و کارآمد ترین حالت، صورت پذیرد.

خواسته های ما چگونه قابل اجراست؟

پس از تدوین سند انتظارات ما از وب سایت ،نوبت به تحلیل بستر نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز سایت میرسد که با توجه به چشم انداز و ماموریت وب سایت و نوع کارایی سایت انتخاب میگردد که شامل انتخاب پلتفورم های برنامه نویسی سمت سرور، بهره گیری از بسترهای مدیریت محتوایی(CMS)، انتخاب کارآمد ترین روش اجرایی رابط کاربری و طراحی ساختار کلی نمایه سایت میشود.

هم اکنون مشاوره طراحی سایت بگیرید

مشاوران طراح وب سایت مفتخر به ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

phone_android

بیشتر بخوانید

مشاوره بهینه سازی وب سایتچه زمانی به سئو نیاز داریم؟از زمان شروع فعالیت های اقتصادی شما نیاز به ... ادامه مطلب

به اشتراک بگذارید :